lana_ora (lana_ora) wrote,
lana_ora
lana_ora

Книжные магазины Лондона

"Видавництво Старого Лева" у себя в блоге

http://starylev.com.ua/index.php?route=site%2Fnews%2Fshow&news_id=1622

вывесило чудесную подборку маленьких книжных магазинов Лондона.  Все приехавшие со мной из Англии книги в основном из Кембриджа - в Лондоне методом сосредоточенного блуждания был найден один книжный магазин с картами и путеводителями где-то на Стрэнде и маленькая лавочка букиниста в начале Oxford-street, торгующая, в основном, книгами по астрологии и прочему открытию чакр. Там совершенно случайно удалось разжиться тяжеленной, под 800 страниц, но очень содержательной  the History of London и "Лжецом" Стивена Фрая, когорого уценили до двух фунтов и сослали в коробку на улицу.
Когда я вернусь туда - я обязательно зайду, если не во все четырнадцать - то в два-три точно. И вернусь с добычей:)) Обещаю делиться награбленным нажитым непосильным трудом:))

14 гарних незалежних книгарень у Лондоні 21.10.2014 14 гарних незалежних книгарень у Лондоні

Незалежні від книжкових магнатів та супермаркетів маленькі приватні книгарні у Великобританії є вимираючим видом. Запрошуємо вас на прогулянку затишними книжковими крамницями Лондона, у яких хочеться не тільки придбати кілька видань, а й провести деякий час.

1. Книгарня «Daunt Books» відома як один з провідних туристичних та літературних магазинів Лондона, філії якого розташовані по всьому місту.

2 «Lutyens & Rubinstein». Книгарня заснована у 2009 році літературними агентами. Тут можна придбати фантастику і науково-популярні книги, є й твори широкого жанрового спектру.

3.Книгарню «London Review Bookshop» відкрили у 2003 році. Асортимент магазину сягає 20 тисяч назв видань.

4. «Foyles» - найвідоміший лондонський книжковий магазин.

5. Книгарня «Goldsboro Books» розташована в самому серці Уест-Енду.

6. «Koenig Books» - книгарня, що належить німцям. Спеціалізується на мистецтві, архітектурі та фотографії.

7 «Forbidden Planet» - найбільший і найвідоміший у світі книжковий магазин фантастики і розважальної літератури. Тут представлений величезний асортимент науково-фантастичних, культурницьких книг, які майже неможливо знайти в інших книгарнях.

8. «Claire de Rouen Books» - спеціалізована книгарня фотографії та моди.

9. «Persephone Books» - книгарня і видавництво, яке займається публікацією фантастичних і науково-популярних творів, написаних до середини ХХ століття здебільшого жінками-письменницями.

10. «Big Green Bookshop» - книгарня на півночі Лондона, яка пропонує твори популярних авторів. Родзинка цього магазину – затишна та дружня атмосфера.

11. Книгарня «Arthur Probsthain», створена у 1903 році, є однією з провідних книготорговельних точок у світі, які займаються східною та африканською літературами.

12. «Gay’s The Word» - провідна книгарня Лондона для людей з нетрадиційною орієнтацією.

14. Книгарня «Gosh!» пропонує покупцям великий спектр графічних видань: комікси, мистецькі альбоми, старовинні дитячі книги, сучасна графічна фантастика тощо.

Buzzfeed

Tags: Британия, чукча-читатель
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 2 comments